Українською

укр

Русский

рус

English

eng

Уніпей. Виготовлення, продаж паркоматів та платіжних терміналів. Розробка та супровід програмного забезпечення терміналів.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ВЕНДІНГОВІ СИСТЕМИ

Головна

Головна

Як нас знайти

Як нас знайти

Написати листа

Написати листа

Вхід для дилерів

Вхід для дилерів

Ми в Vkontakte Ми в Facebook Ми в Twitter Ми в Youtube

Технології Майбутнього
працюють на Вас

Компанія Уніпей - термінали для поповнення рахунку, автомати, вуличні, антівандальні термінали та автомати, паркоматы, java програми для поповнення рахунку, pos термінали, windows термінали.
Про компанію Інтернет магазин Контактна інформація Наші партнери Новини компанії

Послуги Компанії

Процесінгова система «Unipay»
Платіжні термінали
Автоматизовані системи паркування
Автоматичні системи продажу квитків
Термінали для продажу води
Термінали для продажу товарів
Термінали для автоматичних мийок
Термінали продажу омивача автомобільного скла
Плати керування вендингових терміналів
Розроблення програмного забезпечення
Система лояльності клієнтів

Статті про Вендінг

Бізнес під ключ

Вакансії

Останні Новини

28.04.2016

Увага!

Зчитувач карток та ключів з чіпом Mifare.

11.11.2015

Увага!

Шановні власники вендінгового бізнесу, підготуйте свої периферійні пристрої до зими!!! Чистка купюроприймача (без заміни запасних частин), калібрація і тестування - у нас 100 грн. Також подбайте про підігрів і інші переферійні пристрої.

24.09.2015

Увага!

Додатковий сервіс для мийок самообслуговування Пилосос самообслуговування вже в продажу.

Всі новини

Публікації у пресі

Увага!

До кожного автомата можна добавити функцію поповнення мобільного рахунку.

 

Опис терміналів по продажу квитків

Загальна інформація

Основними видами громадського транспорту в сучасній Європі є автобус, трамвай, метро і швидкісна електричка. Значної різниці між функціонуванням даних видів транспорту в Європі та в Україні не має, за винятком однієї суттєвої відмінності - системи оплати проїзду.

Проїзд у метро, як і проїзд у швидкісній електричці від центральної частини міста до передмість, оплачується заздалегідь в автоматах, розташованих на відкритих зупинках, в підземних переходах між залізничними платформами, на майданчиках перед входом в підземні станції метро і швидкісних електричок, і навіть у самому транспорті.

В автоматах для продажу проїзних квитків існує досить великий вибір. Можна придбати квиток-стрічку з 10 частин (для використання на декількох поїздках), квиток з 3 частин (на довгий маршрут) і квиток з однієї частини (на короткий маршрут).

Так само продаються проїзні квитки на весь день (незалежно від кількості поїздок) і навіть на три дні (теж незалежно від кількості поїздок). Ці проїзні квитки, в свою чергу, діляться на квитки для дорослої людини, квитки на дитину, квитки на сім'ю.

На більшості зупинок висять карти маршрутів з позначеннями тарифних зон, що дуже важливо. З'ясувавши по карті, в яку тарифну зону Ви збираєтеся їхати, ви купуєте відповідний квиток, який присвоєний певній тарифній зоні.

До речі, штраф за безквитковий або недоплачений проїзд в Європі дуже дорогий - 40 Євро. Тому краще відразу продумати, який проїзний документ вигідніше купити, але ні в якому разі не піддаватися спокусі покататися безкоштовно - це буде набагато дорожче будь-якого багаторазового квитка, а в разі відмови платити штраф закінчиться приводом у поліцію.

Як бачимо, в Європі все цивілізовано і не має втрат коштів по дорозі до бюджету міста. Оглянемо ситуацію по Україні. Квитки в Україні продають безпосередньо в трамваї чи тролейбусі. Часто квитки не доходять до пасажира, багато хто їде "зайцем", дехто використовує старий квиток. Якщо контролер піймає порушника з ним завжди можна домовитись на місці за не велику суму.

Отже, кошти що все ж доходять до бюджету міста є символічними і по прогнозах становлять лише 20% від суми яка повинна б потрапити в бюджет.

Вникнувши в ці проблеми ми розробили програмно–апаратний комплекс, який містить:

 • Термінал для продажу квитків.
 • Програму обліку і моніторингу.

Термінал має модульну структуру, яка надає змогу легко виконати модернізацію.

Автомат передбачає наступні функціональні можливості:
 • Продаж пільгових одноразових проїзних квитків.
 • Поповнення балансу карток.
 • Перегляд терміну дії картки.

Переваги карток:

Обмін інформацією між модулем карти Mifare, що включає мікросхему із захищеною пам'яттю і антену та пристроєм читання/запису інформації на карту йде на відстані до 10 см, операція з пам'яттю карти проходить в середньому за 10 мс, тобто, практично миттєво, що дозволяє використовувати карту як максимально ефективний інструмент оплати.

Високий рівень захисту від шахрайства, карту Mifare неможливо підроблювати. Виробник гарантує унікальність екземпляра карти. Обмін даними ведеться по зашифрованому протоколу, доступ до пам'яті можливий лише після пред'явлення секретних ключів, які зберігаються в модулі безпеки терміналу і не можуть бути прочитані з нього. Ключі призначаються емітентом, що гарантує їх захист від виробника карти Mifare і розробника платіжної схеми.

Фізичні характеристики смарт карт Mifare:
 • Розміри: 85,4 х 54,0 х 0,8 мм.
 • Механічні навантаження: Після 250 циклів на перегин і 500 циклів на розрив за стандартом ISO 10373 зберігаються функції і форма карти.
 • Вологість: 90%.
 • Робоча температура: від -25 С до +85 С.

Номінали, які приймає автомат можуть задаватися. Форму квитка також можна задавати віддалено та змінювати в будь-який момент.

Програма обліку та моніторингу

Мережа терміналів передбачає наявність сервера, який керує їхньою роботою. Додатково в пакет пропонується програма клієнт, яка дозволяє оператору спостерігати за роботою системи. Ця програма може встановлюватись в будь-якому місці де є доступ до мережі Internet.

Програма обліку та моніторингу

Можливості програми-клієнт:
 • Відображається стан терміналу ( стан принтера, купюроприймача, акумулятора, наявність зв'язку).
 • Динамічно відображається момент оплати, де вказується сума та момент платежу.
 • Перегляд інформації про кількість проданих квитків та суми коштів, що знаходяться в терміналі.
 • Забезпечуються можливість конфігурації терміналу (типи послуг, ціна послуги, адреса, інші технічні параметри, форма квитка).
 • Передбачається можливість віддаленого оновлення програмного забезпечення терміналу, зміни конфігурації, ціни білетів.

Додатково ми можемо розробити модуль, що дозволить автоматично вивантажувати потрібні дані для інших систем обліку (наприклад: 1С:Бухгалтерія).

Комерційна пропозиція по створенню мережі терміналів для продажу квитків

Комерційна пропозиція по створенню мережі терміналів для продажу квитків

© УніПей. Вендінгові системи
   Всі права захищено

© Victoria