Українською

укр

Русский

рус

English

eng

Уніпей. Виготовлення, продаж паркоматів та платіжних терміналів. Розробка та супровід програмного забезпечення терміналів.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ВЕНДІНГОВІ СИСТЕМИ

Головна

Головна

Як нас знайти

Як нас знайти

Написати листа

Написати листа

Вхід для дилерів

Вхід для дилерів

Ми в Vkontakte Ми в Facebook Ми в Twitter Ми в Youtube

Технології Майбутнього
працюють на Вас

Компанія Уніпей - термінали для поповнення рахунку, автомати, вуличні, антівандальні термінали та автомати, паркоматы, java програми для поповнення рахунку, pos термінали, windows термінали.
Про компанію Інтернет магазин Контактна інформація Наші партнери Новини компанії

Послуги Компанії

Процесінгова система «Unipay»
Платіжні термінали
Автоматизовані системи паркування
Автоматичні системи продажу квитків
Термінали для продажу води
Термінали для продажу товарів
Термінали для автоматичних мийок
Термінали продажу омивача автомобільного скла
Плати керування вендингових терміналів
Розроблення програмного забезпечення
Система лояльності клієнтів

Статті про Вендінг

Бізнес під ключ

Вакансії

Останні Новини

28.04.2016

Увага!

Зчитувач карток та ключів з чіпом Mifare.

11.11.2015

Увага!

Шановні власники вендінгового бізнесу, підготуйте свої периферійні пристрої до зими!!! Чистка купюроприймача (без заміни запасних частин), калібрація і тестування - у нас 100 грн. Також подбайте про підігрів і інші переферійні пристрої.

24.09.2015

Увага!

Додатковий сервіс для мийок самообслуговування Пилосос самообслуговування вже в продажу.

Всі новини

Публікації у пресі

Увага!

До кожного автомата можна добавити функцію поповнення мобільного рахунку.

 

Термінали продажу омивача автомобільного скла

Термінал продажу автомобільного омивача скла “ОМ-2”

Назва терміналу: термінал продажу автомобільного омивача скла “ОМ-2”.

Модель терміналу:“ОМ-2”.

Призначення: автоматичний продаж омивача скла для автомобілів в тару покупця.

Фізичні характеристики: конструктивно термінал “ОМ-2” представляє собою прямокутний паралелепіпед з розмірами: 1800Х550Х700мм; корпус — металевий; виконання — зовнішнє, маса сухого терміналу до 100кг.

Живлення: 220V AC (205 – 240V AC) 50Hz; споживана електрична потужність 100W.

Інтерфейс користувача: символьний (20Х4) монохромний рідкокристалічний дисплей з підсвіткою, матрична клавіатура (3Х4), фізичні кнопки управління, i-Button.

Канали зв'язку, що підтримуються: захищений зв'язок з сервером через GSM-модем по GPRS-каналу, можливість прийому SMS повідомлень.

Базова комплектація виробу:

 • корпус — металевий;
 • виконання — зовнішнє;
 • блоки живлення 5V(DC) і 12V(DC);
 • система клімат-контролю;
 • блок керування терміналом — плата “RechBox” з платою розширення входів-виходів “Additional Board”;
 • антена для GSM-модему;
 • монохромний рідкокристалічний символьний (20Х4) дисплей;
 • матрична клавіатура (3Х4);
 • кнопки управління подачею омивача;
 • монетник (для прийому монет в якості оплати);
 • купюрник (для прийому купюр НБУ України в якості оплати);
 • система зберігання та подачі омивача в комплекті (складається з баку для зберігання омивача ємністю 300L; комплекту трубопроводів обв'язки з запірною арматурою та кріпленнями для них; насосу подачі омивача з ємності; лічильника фактичної кількості омивача, відпущеної покупцю; електромагнітного клапану подачі омивача, зовнішній шланг та пістолет подачі омивача).
 • інструкція з користування терміналу, наклеєна на його лицьову панель.

Можливі додаткові опції до базової комплектації терміналу: термінал може бути модернізовано для видачі решти (монетами чи/і купюрами), модулем безготівкового розрахунку банківськими картками, термопринтером для друку чеків; фіскальним реєстратором; зчитувачем магнітних карт (Mifare) для ідентифікації постійних клієнтів (наприклад для наданя знижки). За побажання замовника термінал може бути оснащено додатковим функціоналом: функцією поповнення мобільних телефонів, функцією підкачки стисненим повітрям автомобільних шин і т.д. Також за побажанням замовника може бути виконано дооснащення терміналу ББЖ.

Перевага даного продукту:

 • термінал з продажу омивача скла “ОМ-2” є зовнішнього виконання тому може бути встановлений на відкритому повітрі: біля автозаправих станцій, СТО, станцій шиномонтажу, автомагазинів, придорожніх закладів громадського харчування, чи просто оббабіч доріг і трас; термінал є повністю автоматичний і не потребує постійного нагляду персоналу;
 • власник терміналу має повний віддалений контроль продаж, що здійснюються з терміналу: контроль за кількістю омивача, що є проданою, контроль за залишком омивача (його низьким рівнем), контроль за сумою коштів що є в конкретний момент часу в терміналі та суми, що інкасується з терміналу;
 • наявність системи моніторингу терміналу, що дозволяє в режимі реального часу через Web-інтерфейс отримувати інформацію про технічний стан терміналу (відсутність електричного живлення; температуру терміналу; несправність терміналу; відкриття дверей терміналу; низький рівень омивача в терміналі; наявна в терміналі сума коштів;
 • наявність SMS інформування власника, чи технічного персоналу про окремі події: відкриття дверей термінала; аварійне відключення електроенергії; відсутність омивача; несправність терміналу.

Для отримання більш детальної технічної інформації, та інформації щодо вартості та можливих умов поставки просимо звязатися з нами за нашими контактами.

© УніПей. Вендінгові системи
   Всі права захищено

© Victoria