Українською

укр

Русский

рус

English

eng

UniPay. Vending Systems

INTELLIGENT VENDING SYSTEM

Home

Home

How to find us

How to find us

E-mail

E-mail

Dealer login

Dealer login

Vkontakte Facebook Twitter Youtube

Technologies of the Future
work for You

UniPay. Vending Systems
About the company online-shop Contact information Partners News

Services of Company

Processing system «Unipay»
Payment terminals
Terminals for parking
Terminals for ticket sales
Terminals for selling water
Terminals for automatic washing
Car wash vending machines
Controlling boards of vending terminals
Software development
Sale of componentry

Latest News

28.04.2016

Water sale

Card reader and key reader with chip Mifare.

08.04.2014

Payment terminals

Designed new modern interface applied and programic software for payment touch screen terminals

01.02.2014

Payment terminals

Designed add aplication for OS Android.

All news

Publications in Press

 

Публікації у пресі

12.09.2008

У Львові встановили перші три паркомати

Захід.нет незалежне iнформацiйно-аналiтичне iнтернет-видання Від 12 вересня у Львові поблизу арт-ринку "Вернісаж" діють три паркомати. Таке паркування у Львові - інноваційний проект для водіїв, також ці паркомати дозволяють поповнювати рахунок на мобільному телефоні. Про це повідомив на брифінгу начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міськради Микола Шкурган.

 

12.09.2008

У центрі Львова запрацювали три паркомати

Західна інформаційна корпорація Сьогодні, 12 вересня, у Львові почала діяти нова система оплати за паркування. Вона буде здійснюватися за допомогою спеціальних автоматів. Для початку три паркомати було встановлено в центральній частині міста, поблизу ринку «Вернісаж». Наступні паркомати Львівська міська рада планує розмісти за 2-4 тижні. Про це сьогодні, 12 вересня, заявив начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міськради Микола Шкурган.

 

12.09.2008

У Львові встановили перші паркомати

Економічні новини За словами засновника компанії, яка випускатиме паркомати, Андрія Сала, водій паркується на необхідну йому суму. «Година паркування коштуватиме гривню. Після оплати автомат видає чек, який складається з двох частин: головної та додаткової. Аби засвідчити паркування, необхідно головну частину розмістити під лобове скло», – пояснив він.

А. Сало також розповів, що на чеку буде зазначено початковий та кінцевий час зупинки авто. Проти тих, хто неправильно припаркується, застосовуватимуть евакуатори, а невдовзі блокувальні колодки.

 

12.09.2008

У Львові запрацювали паркомати

Незабаром 12 вересня у Львові запрацювали перші три паркомати. Їх встановлено у центральній частині міста поблизу ринку «Вернісаж». З їхньою допомогою також можна поповнювати рахунок мобільних телефонів. Вони не реагують на погодні умови і обладнані відеонаглядом. Контролюватиме роботу паркоматів ЛКП «Муніципальна дружина». З допомогою Інтернету тут відслідковуватимуть надходження коштів у кожен апарат протягом дня. Щодо ефективності їх роботи, то вестиметься моніторинг, щоб порівняти надходження від сплати за паркування до і після встановлення паркоматів.

 

12.09.2008

Паркуємося по-новому

skyscrapercity.com Відтепер львівські водії можуть припарковувати свій транспорт із допомогою спеціальних паркоматів, які нещодавно встановили у центральній частині міста. Новинку днями презентував начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Микола Шкурган. Він сподівається, що з допомогою таких пристроїв удасться зменшити спекуляції довкола паркування в місті й у підсумку отримати більше коштів.

Про нові паркомати міські чиновники говорили давно. А вже від 12 вересня власники автівок можуть спробувати чудо техніки в дії. Наразі в місті встановлено лише три паркомати. Розташовані вони в центральній частині міста поблизу ринку "Вернісаж".

 

12.09.2008

Від сьогодні біля ринку «Вернісаж» у Львові працюватимуть паркомати

ГалІнфо Перші апарати мобільного паркування у Львові встановила компанія «Unipay». За словами засновника компанії Андрія Сала, компанія сподівається виграти тендер, а відтак продовжити встановлення паркоматів у Львові. Наступні автомати мобільного паркування планують встановити на вул. Валовій та на проспекті Шевченка.

Користуватися таким апаратом просто: на моніторі з’являються вказівки, які допомагають водієві отримати чек. На чеку вказано час початку і кінця паркування. Планується також видання абонемента постійним клієнтам. За допомогою таких автоматів можна також і поповнювати мобільний рахунок.

 

12.09.2008

У Львові встановлено перші три паркомати

Автосвіт - автомобільний портал «Одне з важливих питань у Львові - це організація паркування авто. Впровадження паркоматів усуває людський чинник. Тепер паркувальники не матимуть справи з грошима, вони тільки допомагатимуть водіям користуватись паркоматами. Щодо апаратів, то було багато пропозицій з українських міст, а також із Німеччини. Але іноземні паркомати дуже дорогі», - відзначив начальник управління транспорту і зв'язку Львівської міської ради Микола Шкурган.

 

12.09.2008

За стоянку нарешті можна платити по-єропейськи.

Радіо Львівська хвиляВід слів – до справи. У Львові встановили паркомати. Приблизно за тиждень водії зможуть випробувати їх у дії. Якщо експеримент вдасться, паркомати стоятимуть у всьому місті.

Чудо техніки встановили у трьох місцях – поблизу ринку «Вернісаж» (по боках Національного музею). Під’їжджаючи до паркування, Ви побачите табличку – "Увага, експеримент".

Паркомат схожий на апарат для поповнення рахунку мобільного телефону. Зрештою таку послугу він також надає. Розробляли чудо техніки у Львові. Розробляла проект фірма "Unipay".

 

12.09.2008

По Львову розставляють паркомати

Радіоман Три паркомати встановили у самісінькому центрі міста. Нововеденням встигли скористатись і водії. "Вигідніше. Година коштувала 3 гривні, а тепер година — 1 гривня", - розповів про переваги паркомату водій Олег, який вперше ним скористався.

© UniPay. Vending systems
   All rights reserved

© Victoria