Українською

укр

Русский

рус

English

eng

Уніпей. Виготовлення, продаж паркоматів та платіжних терміналів. Розробка та супровід програмного забезпечення терміналів.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ВЕНДІНГОВІ СИСТЕМИ

Головна

Головна

Як нас знайти

Як нас знайти

Написати листа

Написати листа

Вхід для дилерів

Вхід для дилерів

Ми в Vkontakte Ми в Facebook Ми в Twitter Ми в Youtube

Технології Майбутнього
працюють на Вас

Компанія Уніпей - термінали для поповнення рахунку, автомати, вуличні, антівандальні термінали та автомати, паркоматы, java програми для поповнення рахунку, pos термінали, windows термінали.
Про компанію Інтернет магазин Контактна інформація Наші партнери Новини компанії

Послуги Компанії

Процесінгова система «Unipay»
Платіжні термінали
Автоматизовані системи паркування
Автоматичні системи продажу квитків
Термінали для продажу води
Термінали для продажу товарів
Термінали для автоматичних мийок
Термінали продажу омивача автомобільного скла
Плати керування вендингових терміналів
Розроблення програмного забезпечення
Система лояльності клієнтів

Статті про Вендінг

Бізнес під ключ

Вакансії

Останні Новини

28.04.2016

Увага!

Зчитувач карток та ключів з чіпом Mifare.

11.11.2015

Увага!

Шановні власники вендінгового бізнесу, підготуйте свої периферійні пристрої до зими!!! Чистка купюроприймача (без заміни запасних частин), калібрація і тестування - у нас 100 грн. Також подбайте про підігрів і інші переферійні пристрої.

24.09.2015

Увага!

Додатковий сервіс для мийок самообслуговування Пилосос самообслуговування вже в продажу.

Всі новини

Публікації у пресі

Увага!

До кожного автомата можна добавити функцію поповнення мобільного рахунку.

 

Про компанію

ТОВ «Інтелектуальні Вендингові Системи», ТМ «Unipay» - це компанія, яка успішно реалізує вендингові технології з 2008 року. За цей час ринок змінювався, трансформувався, розширювався, тому компанія мобільно реагує на потреби ринку, регулярно оновлює програмне забезпечення і поповнює лінійку продуктів.

Преса про нас

Спеціалізація компанії «Unipay» - розробка універсальної електронної платформи, що дозволяє скоротити час проектування нового вендінгового автомата в мінімальні терміни. Нами розроблені та впроваджені у серійне виробництво: платіжні термінали, паркомати, автоматизовані системи паркування, апарати для продажу води, пульти управління для мийок самообслуговування, пилососи самообслуговування.

Компанія працює по замкнутому технологічному циклу - це спільна робота в одній команді конструкторів, програмістів, менеджерів і складальників, що дає можливість реалізовувати будь-які потреби замовників і оперативно реагувати на тенденції ринку, наприклад, всі апаратні рішення обладнані системою моніторингу, яка дозволяє віддалено контролювати бізнес і мобільно реагувати на неполадки.

збільшити збільшити збільшити

Переваги компанії:

Поряд з власними продуктовими рішеннями компанія «Unipay» надає послуги з розробки компонентів вендінгових систем (плат управління, процесінгу, Web-кабінетів моніторингу, програмного забезпечення для відображення статистики та аналітики) під замовлення.

Додатковою перевагою компанії є розроблений процесінговий програмно-апаратний комплекс, який в режимі реального часу взаємодіє з автоматами, дозволяє приймати і обробляти транзакції, конфігурувати і оновлювати ПЗ, моніторити технічний стан.

© УніПей. Вендінгові системи
   Всі права захищено

© Victoria