Українською

укр

Русский

рус

English

eng

Уніпей. Виготовлення, продаж паркоматів та платіжних терміналів. Розробка та супровід програмного забезпечення терміналів.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ВЕНДІНГОВІ СИСТЕМИ

Головна

Головна

Як нас знайти

Як нас знайти

Написати листа

Написати листа

Вхід для дилерів

Вхід для дилерів

Ми в Vkontakte Ми в Facebook Ми в Twitter Ми в Youtube

Технології Майбутнього
працюють на Вас

Компанія Уніпей - термінали для поповнення рахунку, автомати, вуличні, антівандальні термінали та автомати, паркоматы, java програми для поповнення рахунку, pos термінали, windows термінали.
Про компанію Інтернет магазин Контактна інформація Наші партнери Новини компанії

Послуги Компанії

Процесінгова система «Unipay»
Платіжні термінали
Автоматизовані системи паркування
Автоматичні системи продажу квитків
Термінали для продажу води
Термінали для продажу товарів
Термінали для автоматичних мийок
Термінали продажу омивача автомобільного скла
Плати керування вендингових терміналів
Розроблення програмного забезпечення
Система лояльності клієнтів

Статті про Вендінг

Бізнес під ключ

Вакансії

Останні Новини

28.04.2016

Увага!

Зчитувач карток та ключів з чіпом Mifare.

11.11.2015

Увага!

Шановні власники вендінгового бізнесу, підготуйте свої периферійні пристрої до зими!!! Чистка купюроприймача (без заміни запасних частин), калібрація і тестування - у нас 100 грн. Також подбайте про підігрів і інші переферійні пристрої.

24.09.2015

Увага!

Додатковий сервіс для мийок самообслуговування Пилосос самообслуговування вже в продажу.

Всі новини

Публікації у пресі

Увага!

До кожного автомата можна добавити функцію поповнення мобільного рахунку.

 

Повернутися до переліку статей

Акватермінали (водомати)- погляд у майбутнє чи засіб вирішення проблеми питтєвої води в Україні

Акватермінали - погляд у майбутнє чи засіб вирішення проблеми питтєвої води в УкраїніВід початку свого існування до недавнього часу ринок питної води в Україні істотних змін не мав.

Основний вид продукції - бутильована очищена чи доочищена вода, що доставляється до офісу чи дому покупця. Компанії, що продають бутильовану воду, надають в оренду чи продають споживачам обладнання для споживання бутильованої води. З недавнього часу на ринку почали з'являтись компанії, що продають воду у тару клієнта - це кіоски з продажу води чи продаж безпосередньо з автоцистерн.

А якщо задати собі питання "Чи можна пити воду з крану?" - то, напевно, кожен свідомий громадянин щонайменш задумається над цим питанням. За інформацією ООН, щороку більше 80% захворювань у світі виникають через неякісну або забруднену воду.

Крім того, якість питної води у централізованих системах водопостачання залежить від якості води у джерелах, ефективності технологій водопідготовки та методів очищення питної води, санітарно-технічного стану водопровідних мереж.

ТМ "Уніпей" створила новий автономний акватермінал без підключення до водопровідної магістралі. Виконаний з використанням накопичувальної місткості для природної артезіанської води.

Природну воду поставляє відома компанія "Олеська" видобуток та розлив якої проводиться з 1959 року на заводі мінеральних вод в смт. Олесько, Львівської області. Вона багато років користується попитом у населення і щедро нагороджує цілющими силами свого споживача.

Отже "Акватермінали - погляд у майбутнє чи засіб вирішення проблеми питної води в Україні?" - напевно, що ці два поняття поєднані і це поняття часу. І пити воду з кранів чи ні -також риторичне питання.

Але вибирати звісно Вам!

Аналіз ринку води в Україні

Аналіз ринку води в УкраїніСвітовий ринок питної води налічує сторіччя, тоді як український ринок цього продукту є відносно молодим ринком - близько 11 років. Така історія ринку не заважає йому бути одним з найбільш динамічних за темпами зростання, що становить близько 20% на рік.

Від початку свого існування до недавнього часу ринок питної води в Україні істотних змін не мав. Основний вид продукції - бутильована очищена чи доочищена вода, що доставляється до офісу чи дому покупця.

Компанії, що продають бутильовану воду, надають в оренду чи продають споживачам обладнання для споживання бутильованої води. З недавнього часу на ринку почали з'являтись компанії, що продають воду у тару клієнта - це кіоски з продажу води чи продаж безпосередньо з автоцистерн.

Отже, ринок питної води розділений на кілька сегментів, а саме - газована чи негазована вода у ємностях до 2-х літрів, негазована вода у ємностях 5, 6 та 10 літрів, негазована вода у ємностях 19,5 літра та продаж води у ємності покупця наливом з кіоску чи автоцистерни. Останній сегмент набуває популярності за рахунок того, що споживач сам визначає необхідну (чи фінансово можливу) кількість води.

Споживачі даного продукту не характеризуються якимись певними ознаками. Споживачем даного продукту є будь-який житель території на якій розташовано автомат з водою, та який використовує очищену воду для приготування їжі чи напоїв.

Спостерігаючи за існуючими пунктами продажу води (автоцистерною чи кіоском) можна зробити припущення, що приблизно 30% населення купує воду для приготування їжі. У споживачів цього виду продукції є основна потреба - придбання чистої, природної води неподалік від місця проживання, оскільки транспортування потрібної кількості води на далекі відстані є достатньо обтяжливим.

Недоліки питної води з водогону

Недоліки питної води з водогонуДля очистки та знезараження від хвороботворних бактерій підприємства водопостачання використовують хлор. Сам по собі хлор небезпечний - його під час Першої світової війни застосовували як отруйний газ. Взаємодіючи з різними органічними сполуками хлор утворює багато хлорорганічних сполук, в тому числі і діоксини, які по своїх характеристиках є канцерогенними та патогенними. На даний час відомо, що багато ракових захворювань виникають внаслідок вживання хлорованої води.

У більшості міст України водогони та водоочисні споруди віджили свій вік і працюють з великим перенавантаженням. Вміст різних органічних сполук у нашій воді часто перевищує допустимі норми. Через це у такій воді виникає надмірна кількість хлорорганічних сполук. Стандарти, якими користуються санстанції при визначенні якості води, були створені у 1980-х роках і давно вже застаріли.

Згідно інформації директора інституту колоїдної хімії імені А.В. Уманського Владислава Гончарука, якщо зараз впровадити нові стандарти чистоти питної води - то всі водоканали на Україні доведеться закрити. Однак директор Львівводоканалу п. Мирослав Заплатинський переконаний, що дані показники мають швидше негативні естетичні наслідки, а не шкідливість. Також він повідомив, що 10% львів'ян п'ють воду з підвищеним вмістом заліза і 40% з підвищеною жорсткістю. І на його думку вода у Львові по якості є кращою порівняно з іншими регіонами України.

Новинка!

Акватермінал для приміщення

Компанія "Уніпей" розробила новий акватермінал з підключенням до водопостачання. Цей термінал оснащений 3 фільтрами, що дозволить отримати чисту питну воду .Він буде оснащений також дисплеєм на якому буде відображатися вся інформація про стан терміналу а також детальний опис для користувачів.

© УніПей. Вендінгові системи
   Всі права захищено

© Victoria