1. Плата керуваня для вендінгових терміналів.

Назва продукту: плата керування “RechBox”. Модель: “RechBox”. Призначення продукту: управління платіжним терміналом (вендінговою машиною), забезпечення її зв'язку зі сервером, забезпечення проходження транзакцій оплат, моніторинг стану терміналу, організація доступу до терміналу, сигналізація про факт несанкціонованого доступу постороніх осіб до терміналу. Даною платою можуть доукомплектовуватися вендінгові машини інших виробників для організації моніторингу за їх станом (в т.ч. в online-режимі). Для яких цілей використовується:

1. для управління терміналами оплат, та їх периферійними пристроями;

2. для організації online-моніторингу вендінгових машин, через які продаються певні товари, чи надаються певні послуги, наприклад: снекові термінали, термінали з продажу товарів (парасолі, дощовики, іграшки, жуйки, презервативи і т.д.), термінали з продажу рідин (питної води, омивача скла для автомобілів, олії і т.д.), пральні машини, автоматичні сканери, автоматичні автомобільні мийки, порохотяги, щітки, музичні термінали, камери схову та інші вендінгові машини.

Фізичні характеристики виробу: конструктивно виріб представляє собою друковану електричну плату з розміщеними на ній компонентами. Розміри плати становлять: 148х90х20мм. Опис продукту. Живлення: 5V(DC) і 12V(DC). Опис продукту. Інтерфейси та протоколи, що підтримуються: паралельна шина 4bit, паралельна шина, UART, MDB, SSP, CCNet, I2C, CC Talk, 1-Wire, дискретні входи та дискретні виходи.. Опис продукту. Інтерфейс користувача, що підтримується: символьний дисплей з підсвіткою, кнопочна клавіатура, фізичні кнопки управління, i-Button. Опис продукту. Периферійні пристрої, що підтримуються: рідкокристалічний символьний (20Х4) дисплей з підсвіткою, кнопочна матрична (3Х4) клавіатура, принтер (термопринтер), зчитувач штрихкодів (Barcode), зчитувач магнітних карток (Mifare), купюрники, хопери, монетники, система клімат-контролю (управління підігрівом та охолодженням корпусу системи керування). Опис продукту. Канали зв'язку, що підтримуються: захищений зв'язок з сервером через GSM-модем по GPRS-каналу, можливість прийому SMS повідомлень. Базова комплектація виробу: друкована плата з розмішеними на ній елементами: мікропроцесорами, GSM-модемом; роз'ємами для підключення периферії, радіотехнічними компонентами. Можливі додаткові опції до базової комплектації виробу: блок живлення 5V (DC), блок живлення 12V (DC), антена для GSM-модема, плата розширення дискретних входів-виходів “Additional Board”, периферійні пристрої, що підтримуються платою. Перевага даного продукту: плата керування “RechBox” - це готове рішення для забезпечення роботи вендінгової машини (чи для віддаленого моніторингу та управління вендінговими машинами інших виробників), включаючи її звязок з процесінговим сервером, забезпечення проведення транзакцій. Даний продукт включає в себе як саму плату так і програмне забезпечення для неї (що є наперед встановленим) і є власною розробкою нашої компанії. Дана плата та її функціонал може бути адаптованою до конкретних потреб клієнта. Для отримання більш детальної технічної інформації, та інформації щодо вартості та можливих умов поставки просимо звязатися з нами за нашими контактами.

2. Плата розширення дискретних входів і виходів для плати керування вендінговим терміналом.

Назва продукту: плата розширення дискретних входів і виходів “Additional Board”.

Модель: “Additional Board”.

Призначення продукту: плата “Additional Board” призначена для використання з платою керування “RechBox” і служить для розширення її функціоналу, зокрема для збільшення кількості її дискретних входів та дискретних виходів.

Для яких цілей використовується: плата призначена для організації зчитування та передачі для подальшої обробки вхідних дискретних сигналів від різноманітних давачів та кнопок інтерфейсу користувача вендінгового терміналу та формування керуючих сигналів на дискретних виходах для управління периферійними пристроями, наприклад: прилади освітлення, насоси, електромагнітні клапани, сигналізація, імпульсний монетник і т.д.

Фізичні характеристики виробу: конструктивно плата “Additional Board” представляє собою друковану електричну плату з розміщеними на ній компонентами. Розміри плати: 100х85х20мм.

Опис продукту. Живлення: 5V(DC) і 12V(DC).

Опис продукту. Інтерфейси та протоколи, що підтримуються: 10 дискретних входів (DI) та 2 дискретні виходи (DO). Зчитування DI та формування сигналів на DO відбувається з плати “RechBox”.

Опис продукту. Інтерфейс користувача, що підтримується: відсутній.

Опис продукту. Периферійні пристрої, що підтримуються: кнопки управління терміналом, різноманітні давачі вендінгових машин, виконавчі пристрої: насоси, електромагнітні клапани, підсвітка, система клімат-контролю вендінгової машини, імпульсний монетник, сигналізація.

Опис продукту. Канали зв'язку, що підтримуються: відсутні.

Базова комплектація виробу: друкована плата з розміщеними на ній радіотехнічними компонентами.

Можливі додаткові опції до базової комплектації виробу: відсутні.

Перевага даного продукту: плата розширення дискретних входів і виходів “Additional Board” дозволяє розширити можливості вендінгової машини в управлінні її периферійними пристроями, зокрема дана плата може використовуватися в терміналах з продажу питної води, омивача скла для автомобілів, олії а також в системах закритої парковки (у вїздних та виїздних стійках автоматичної закритої парковки). Дана плата є власною розробкою компанії і може бути модифікована відповідно до потреб клієнта.

Для отримання більш детальної технічної інформації, та інформації щодо вартості та можливих умов поставки просимо зв'язатися з нами за нашими контактами.

3. Сторожовий таймер.

Назва продукту: сторожовий таймер “USB Watchdog”. Модель: “USB Watchdog”. Призначення продукту: автоматичне перезавантаження USB-модему вендінгової машини при втраті з ним зв'язку. Для яких цілей використовується: сторожовий таймер призначено для підвищення надійності роботи терміналів (вендінових машин), зокрема зв'язку з ними шляхом контолю роботи їх USB-модему. У випадках неналежної роботи USB-модему, сторожовий таймер примусово перезавантажує модем. Сторожовий таймер може використовуватися в вендінгових машинах, що мають операційну систему (Windows, Linux). Фізичні характеристики виробу: конструктивно сторожовий таймер “USB Watchdog” представляє собою друковану електричну плату з розміщеними на ній компонентами та роз'ємами. Загальні розміри виробу становлять: 120х50х17мм. Опис продукту. Живлення: окреме живлення відсутнє. Живлення плати відбувається по інформаціїному USB-кабелю. Опис продукту. Інтерфейси та протоколи, що підтримуються: USB. Опис продукту. Інтерфейс користувача, що підтримується: відсутній. Опис продукту. Периферійні пристрої, що підтримуються: USB-модеми. Опис продукту. Канали зв'язку, що підтримуються: управління по USB-кабелю. Базова комплектація виробу: друкована плата з розмішеними на ній радіотехнічними компонентами. Можливі додаткові опції до базової комплектації виробу: сторожовий таймер можливо розширити 3-а дискретними виходами (DO) з комутуючою здатністю 1А(220V AC) або 2А (24V DC). За побажанням замовника сторожовий таймер можна модифікувати для керування живленням звичайних модемів. Перевага даного продукту: сторожовий таймер “USB Watchdog” призначений для автоматичного перезавантаження USB-модему вже після втрати з ним зв'язку. Це дозволяє скоротити матеріальні затрати та затрати часу обслуговуючого персоналу на обслуговування та та відновлення нормальної роботи вендінгових машин при збоях їх USB-модемів. Ще однією перевагою даного продукту є керування платою по USB-порту, який на сьогодні є більш поширений за звичайний COM-порт. Для отримання більш детальної технічної інформації, та інформації щодо вартості та можливих умов поставки просимо зв'язатися з нами за нашими контактами.

Контактна інформація

Львів, вул. Угорська, 14

+38 (067) 68-999-44

Email: unipay.ua@gmail.com

Слідкуйте у

Напишіть нам

4990,4901,4968,4976,4964,4972,4975,4901,4925,4901,4984,4977,4972,4979,4964,4988,4913,4984,4964,4931,4970,4976,4964,4972,4975,4913,4966,4978,4976,4901,4911,4901,4982,4984,4965,4973,4968,4966,4983,4901,4925,4901,4934,4978,4977,4983,4964,4966,4983,4899,4937,4978,4981,4976,4901,4992
log

ТОВ «Інтелектуальні Вендінгові Системи». ТМ UniPay - це компанія, яка успішно реалізує вендінгові технології з 2008 року.